İnşaat ve Emlak

CAKAY Prestige Sitesi inşaat çalışmalarına 2018 yılının Ocak ayında başlanılmıştır. Her köşesi en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmiş olup,yaşam standartlarının üzerinde bir yapı haline gelmiştir.

Modern mimarisi ile hayatınızı kolaylaştıracak CAKAY Prestige Sitesi, siz hayallerinizi yaşarken mutluluğunuza ortak olacaktır.

Yapımı devam etmekte olan C Bloktaki 2+1 ve 4+1 Dubleks Dairelerimiz 2018 Haziran ayı içerisinde teslim edilecektir. CAKAY Prestige Sitesi;  1690 m2 alan üzerinde, 3 ayrı blok ve 12 daireden oluşmaktadır. Sitenin Bahçesi ve Blokların İnşaat alanı olmak üzere her m2‘si özenle ve titizlikle tasarlanmıştır.

12 daireden oluşan sitemizde toplamda 6 adet 2+1 ve 6 adet 4+1 yer alacaktır. 2+1 dairelerimiz 108 m , 4+1 Dubleks Dairelerimiz ise 156 m2‘den oluşmaktadır. 5.50 m2 banyoları ve balkonları ile birlikte 16’şar m2 lik odaları ile toplamda 302 ‘lik açık mutfak-salon dairelerimiz bulunmaktadır. Her dairenin kendine ait geniş terası ve her odanın balkonu bulunmaktadır. Zemin Katta yer alan teras büyüklükleri ortalama 22 m2′dir.

Her binanın Temellerinde Nem ve rutubeti engellemek için kullanılan Bohçalamanın (membran)  yanı sıra ıslak zeminlerine de alanında uzman kişiler tarafından nem ve rutubetten koruyucu malzemeler kullanılmaktadır.

Projeden satışları yapılacak dairelerin içlerindeki detaylar, satın alacak kişiler tarafından uygun şartlarda değiştirilebilmektedir. İsteğe göre banyo içerisindeki fayans renkleri ve modelleri ile birlikte mutfaklardaki dolapların renk ve dizayn seçimleri de dairelerimizi satın alan kişilerin değerlendirmesine sunulacaktır.

Köyceğizin nem ve rutubetinden uzakta yer alan dairelerimiz yaz aylarında dağlardan esen rüzgarın odaların içerisinde dolaşabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Köyceğiz Stadyumunun karşısında bulunan sitemiz, konumu itibari ile Liseler bölgesinde yer almaktadır. Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne 500 m uzaklıktadır. Dalaman Havalimanı’na 35 km’dir. Antalya-İzmir yoluna 150 m’dir. Köyceğiz Merkeze ise 2 km uzaklıktadır. Muğla iline 50 km’dir. Köyceğiz otobüs terminaline 500 m mesafededir.

CAKAY İnşaat, her çalışma alanında olduğu gibi inşaat faaliyetlerinde de doğa’ya ve insan sağlığına değer verdiği için CAKAY Prestige Sitesi, kendi elektriğini kendisi üretmektedir. Her bloğun kendisine ait Güneş Enerji panelleri yer alacak olup Binaların ve sitenin ortak aydınlatma ve elektrik giderleri bu enerji’den karşılanacaktır.

Portakalı ve eşsiz doğası ile meşhur Köyceğizden alacağınız bu evler sizlere her gün tatil tadında bir hayat sunacaktır.