HAKKIMIZDA

CAKAY Limited  Şirketi 2012 yılında Medikal, İnşaat, Emlak ve Turizm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir. Genç ve dinamik yöneticilere sahip şirketin asıl amacı 21. yüzyılın gereksinimlerini karşılayan çağdaş, modern, araştırma ve geliştirmeye önem veren, son teknolojiyi yakından takip eden insan odaklı üretim gerçekleştirmektir.  Söz konusu faaliyet alanlarından olan Medikal, İnşaat ve Emlak sektörlerinde, alanında söz sahibi ve değerli ekip  arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz.

İlk kurulduğumuz günden itibaren kuruluş amacımız olan üretim seviyesinde uluslararası bir firma olma hedefimizden hiçbir zaman sapmadık. Yaptığımız bütün çalışmalarımızda bu hedefi düşünerek ilerideki amaçlarımız için alt yapı oluşturmaya devam etmekteyiz. Bu sebeple firmamız bünyesinde yer alan bütün ekip arkadaşlarımız aynı özveri ve dürüstlük ile çalışmalarına devam etmektedirler. Çağımız dünyasında sınırsız olarak kabul edilen bilgi ve teknolojiye en iyi şekilde nasıl ulaşabileceğimizi ve bunları en etkili hayatımıza nasıl adapte edebileceğimizi araştırmakla birlikte gündelik hayatımıza bunları adapte etmeyi öğrenmeye devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Her zaman en iyi, en doğru ve en kaliteli olanı hedefleyerek prensip edindiğimiz çalışma alanlarımızda, şirket olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olup büyümemizi sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmayı amaçlamaktayız. İnsanlara olduğu gibi çevreye olan sorumluluğumuzla birlikte satış ve satış sonrası hizmetlerimizi etik değerlerimizle birlikte en iyi düzeyde yerine getirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

  • CAKAY Şirketi kullandığı en son teknoloji çözümleri ile gelecek yıllar içerisinde uluslararası standartlarda bir şirket olduğunu göstermeyi hedeflemiştir.
  • İnsanımızın memnuniyeti her zaman ilk hedefimiz olduğu gibi sunduğumuz kalite ve hizmetlerimizle gerek sağlık sektöründe gerekse de inşaat sektöründe en güvenilir markalar arasında yer almayı amaçlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Doğruluk ilkesini ( Doğru zaman-Doğru yer-Doğru iş) benimsediğimiz bu yolda olaylara ve kişilere her zaman Dürüstçe yaklaşarak, insana olduğu kadar çevreye de Faydalı olarak Sürdürülebilir olmayı amaçlamış, her şartta daima bir öncekinin üzerine katarak daha Verimli Çalışmayı hedeflemiş, Sağlıklı Çalışma Koşulları altında çalışmaktan vazgeçmeyen, Milli Değerlerimize her zaman sahip çıkan bir firma olmayı etik değerlerimiz olarak benimsedik.

1Toplam İnşaat Sitesi
3Toplam Blok Sayısı
12Toplam Daire Sayısı
1Villa Projesi

Kısaca Şirketimizin Geçmişi

Haziran, 2020

CAKAY Şirketi, Medikal alanında 3 Katlı Lastikli Cerrahi Yüz Maskesi üretimine başlamıştır.

Haziran, 2020

CAKAY Şirketi, inşaat alanında ikinci projesi olan “CAKAY PARADISE HOUSE VILLAGE” inşaat projesine Muğla ili Fethiye ilçesi Yeşil Üzümlü Köyünde başlamıştır.

Ağustos, 2019

CAKAY Şirketi, inşaat alanında ilk projesi olan “CAKAY PRESTIGE KÖYCEĞİZ SİTESİ” inşaat projesini bitirmiştir.

Aralık, 2017

CAKAY Şirketi, inşaat alanında ilk projesi olan “CAKAY PRESTIGE KÖYCEĞİZ SİTESİ” inşaat projesine Muğla ili Köyceğiz ilçesinde başlamıştır.

Mart, 2016

CAKAY Şirketi, medikal alanda ilk adımını attı.

Kasım, 2012

Kasım 2012 yılında kurulan CAKAY Şirketi, Medikal ve İnşaat alanlarında projelerini ve üretimlerini son teknoloji sistemlerle üretmeye devam etmektedir.